www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Na złość innym przytyła!

Gdy miała kilkanaście lat Julia Pietrucha została modelką. Inne koleżanki nałogowo się odchudzały, wygrywały kontrakty, a ona przytyła i rzuciła karierę. Dlaczego?

Julia Piertrucha jest nie tylko zdolna, ale i piękna. Aktorka ma idealne warunki, by zostać modelką. I nią była! Chociaż osiągała spore sukcesy, nie chciała dłużej pracować w tym zawodzie:
– Zostałam Miss Polski Nastolatek i uważałam, że to fajna przygoda.- opowiada Julia– Dziś nie startowałabym w tym konkursie. Nie chcę być towarem, ocenianym tylko za ciało. Byłam modelką w Nowym Yorku. Koleżanki jadły płatki do demakijażu nasączone wodą, by oszukać głód. Jakoś niespecjalnie interesowało mnie to zajęcie, więc podświadomie, na złość, przytyłam i wróciłam do Polski. To była decyzja życia. Dobra.- podsumowuje Julia Pietrucha.

W Polsce mimo dodatkowych kilogramów, które dyskwalifikowały ją z zawodu modelki, osiągnęła sporo: zagrała główna rolę w serialu „Blondynka”, dostała kilka mniejszych rólek. Wraz z przyjaciółmi założyła kapelę, która gra niepopularną, niszową muzykę. Ale aktorka stara się jeszcze robić coś dla innych:
– Pomagałam dyrektorowi schroniska dzikich zwierząt w Mikołowie. Z pomocą telewizji zrobiłam akcję promocyjną. Okazało się, że pieniądze, które zebrałam starczą zaledwie na dwa dni funkcjonowania schroniska…– mówi Julia.

Takie sytuacje uczą młodą aktorkę pokory i dystansu. A jest to bardzo cenne, gdy pracuje się w show biznesie:
– Bawi mnie, gdy ktoś mówi, że po znajomości „wcisnęli” mnie do filmu. Jakoś nie kojarzę- śmieje się Julia Pietrucha.


Wpisz komentarz

  1. 16 lipca 2012 09:01

    Alya:

    zuzamoll – to w jednym sie zgadmzy:)..ja tez nie lubie broni dlatego nie fotogarfuje scen celowania sobie w glowe! nie znam takiego rodzaju dystanu! zwrocial bym uwage dziecia, ktore tak sie bawia, wiec uznalam, ze napisze komentarz. Nawet jesli ta para miala taka wizje na swoja sesje slubna, to osoba, ktora fotografuje nie jest automatem do robienia zdjec ona je tworzy i w jakis sposob sie z nimi identyfikuje to czy bron byla naldowan czy nie jest zupelnie bez znaczenia Jeszcze raz GRATULUJE calej reszty wszytskich innych zdjec! az milo popatrzec:) na tym mysle konczymy ta dyskusje przeciwnikow broni palnej:)

Podobne posty:

/* */?>