www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Na sygnale: Śmierć ratowniczki Renaty

W odcinku 126 Renata (Agata Załęcka) przejdzie drenaż krwiaka mózgu i zostanie wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Mimo wysiłków lekarzy, po kilku godzinach Nowakowska jednak umrze, a doktor Góra (Tomasz Piątkowski) kompletnie się załamie… Tymczasem Potocki (Marcin Grzymowicz) oskarży lekarza o to, że popełnił błąd – gdy nie skierował koleżanki po urazie głowy na tomografię.

Tego samego dnia w stacji pojawi się także dziewczynka chora na białaczkę – Kaja (Wiktoria Zatorska) – która dzięki fundacji „Czyń marzenia” na kilka godzin zostanie „ratowniczką”… Czy jej obecność sprawi, że załoga z Leśnej Góry odzyska uśmiech?

W odcinku numer 127 doktor Góra będzie za to walczyć o życie mężczyzny, który stracił przytomność przed urzędem USC, tuż przed swoim ślubem. Serce pacjenta się zatrzyma, więc szef stacji zacznie reanimację. A jeden ze świadków – widząc ratownika „w akcji” – zapowie, że… złoży na niego skargę do Naczelnej Izby Lekarskiej. Czy lekarz naprawdę popełni kolejny, tragiczny w skutkach błąd?

Tymczasem wśród weselnych gości doktor Góra zauważy Teresę (Małgorzata Armata – Gałuszka) – byłą ukochaną, którą kilka lat temu porzucił. Jak zakończy się ich spotkanie?

Z kolei Wiktor (Wojciech Kuliński) pojedzie tego dnia na wezwanie do himalaisty, który podczas treningu spadł ze ścianki… I na miejscu odkryje, że pacjentem jest jego dawny przyjaciel: Benek. Kolega zaproponuje, by lekarz dołączył do zorganizowanej przez niego wyprawy i… pojechał w Himalaje.

A kilka godzin później Wiktor umówi się na romantyczne spotkanie z Anną (Lea Oleksiak)…

Miłość czy niebezpieczna przygoda w górach? Co wybierze w końcu doktor Banach… i co wyzna tego wieczoru ukochanej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>