www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Na pewno nie zobaczymy Korwin-Piotrowskiej w „Top Model”

Karolina została wyrzucona z programu. Podobno bardzo trudno się z nią  dogadać. Największy problem sprawiało stylistom jej ubranie. Karolina w nic się nie mieściła.


„Same były z nią kłopoty. Stylistki nie mogły jej ubrać. Największe „rozmiarówki” Zary, czyli 42 i 44 nie mieściły się na nią. Wszystko trzeba było szyć na miarę. Było ciężko, bo ona zawsze kręciła nosem. Wszystko robiono jej na siłę. Nawet doczepianie włosów, aby optycznie wyszczuplić twarz” – wyznał „Super Expressowi” pracownik TVN.

Dziennikarka straciła także posadę redaktor naczelnej serwisu internetowego TVN.

„Będzie pełniła funkcję redaktor naczelnej do końca miesiąca. Jest to spowodowane natłokiem pracy, jaki ma pani Karolina w związku ze swoją działalnością poza portalem” – czytamy w tabloidzie.

Czym Karolina jest tak zajęta? Czyżby Maglem Towarzyskim? Do tej pory radziła sobie z natłokiem obowiązków, więc skąd taka decyzja? Może od stycznia stacja szykuje dla niej jakiś nowy program?


Wpisz komentarz

  1. 21 stycznia 2012 13:39

    obiektywny:

    Czepcie się siebie.Karolina jest super babka.Studiowała z moją kuzynką i była zawsze bardzo dobrą koleżanką.Jak będzie chciała to schudnie dla niej to nie problem ale po co jest zdrowa a to najważniejsze.Pozdrowienia dla Pani Karoliny .

Podobne posty:

/* */?>