www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Na Kukulską nie powiem złego słowa” – zapewnia Sablewska

Maja wiele zawdzięcza Natalii. Początkowo była opiekunką jej dziecka i to ona wprowadziła ją do show biznesu. Pomimo kilku publicznych oskarżeń ze strony Kukulskiej, Sablewska bardzo życzliwie się o niej wypowiada.

„Natalia jest bardzo fajną, ciepłą osobą, ja ją bardzo dobrze wspominam, całą jej rodzinę. Oni bardzo mi pomogli, a Natalia, tak naprawdę, pomogła mi najbardziej i ja jej zawsze będę za to wdzięczna. Nigdy nie powiem na nią złego słowa, bo nie mam podstaw do tego” – wyznała Maja w rozmowie z „Wideoportalem”.

Zupełnie inaczej mówi o Dodzie. Współpracy z nią nie wspomina już tak dobrze. Pewna jest jednego, już nigdy nie zamierza wracać do Rabczewskiej.

„Do Dody nie wrócę. Z kilku przyczyn. Patrzę na to, co robi i co mówi, to ja nie muszę nic mówić. Do tego  trzeba mieć duży dystans do siebie, a uważam, że Doda go nie ma” – dodaje.

Jej byłe podopieczne stanowczo podkreślają, że Maja to amatorka i dba tylko o własne pieniądze. Czy trafi jej się okazja wypromowania prawdziwego talentu?

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>