www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Na krawędzi 2”: Gorący romans Hirsch i Małeckiego!

Maja Hirsch i Grzegorz Małecki zagrają kochanków w serialu „Na krawędzi 2”. Już w pierwszym odcinku momentami było bardzo pikantnie. Zapowiada się zatem bardzo emocjonujący wątek! Pikanterii dodaje fakt, iż Hirsch i Małecki byli kiedyś parą w życiu prywatnym. To była studencka miłość. Poznali się w trakcie nauki w warszawskiej Akademii Teatralnej.

 

Wielkie emocje czekają fanów „Na krawędzi 2”. Z jednej strony nowa kryminalna łamigłówka z plejadą wspaniałaych aktorów, którzy kreują nietuzinkowych bohaterów. Z drugiej strony w serialu zapowiada się również gorący romans dwójki bohaterów! Kogo? Pięknej Tamary (Maja Hirsch) oraz tajemniczego, nowego bohatera w drugim sezonie – przystojnego Krzysztofa (Grzegorz Małecki). Czy to będzie tylko pikantna przygoda Tamary czy też wielka miłość? Dokąd ją zaprowadzi ta znajomość? Dowiemy się z kolejnych odcinków „Na krawędzi 2”.

Tamara Madejska (Maja Hirsch) – policjantka Wydzialu Techniki Operacyjnej, informatyk. Trzydziestoletnia, atrakcyjna, ale niedostępna kobieta – dlatego dotąd sama. Świetna hakerka. W „Na krawędzi 2” poznaje Krzysztofa. Spędzają razem noc, a potem bardzo często wpadają na siebie i… spędzają miło czas w swoim towarzystwie. Czy to przypadek? Tamara z pewnością go sprawdzi! To „psi” nos, czy zwyczajna babska ciekawość?

Krzysztof (Grzegorz Małecki) – trzydziestoletni student uniwersytetu, który okazuje się być bratem jednej z ofiar sprawy (handel dziećmi, nielegalne adopcje) oraz agentem współpracującym z służbami szwajcarskimi. Ma bardzo konkretny plan: zemścić się na tych, którzy stoją za śmiercią jego siostry. Nie przewidział tylko, że w trakcie jego realizacji zakocha się w Tamarze!

Kolejna odsłona kryminalnej łamigłówki „Na krawędzi 2” na antenie Polsatu już w najbliższy w czwartek, o godzinie 22:00. Zapraszamy do oglądania!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>