www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Na kogo stawiać w Tańcu z Gwiazdami

Ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami przyniósł przewidywane rozstrzygnięcia. Na największą sympatię publiczności mógł liczyć Andrzej Gołota, a Patrycja Kazadi i Edyta Górniak walczyły o zwycięstwo. Jednak według specjalistów firmy Star-Typ Sport, trendy panujące wśród widzów zmienią się znacznie przed najbliższą niedzielą.

Największa zmiana dotyczy spadku popularności Andrzeja Gołoty, który przed poprzednim odcinkiem był faworytem do uzyskania największej liczby SMSów od widzów. Obecnie, były bokser wyraźnie przegrywa w tej konkurencji z Patrycją Kazadi, która wyrasta na główną faworytkę programu, pokonując w przewidywaniach bukmacherskich Edytę Górniak. Po odpadnięciu Anny Kalaty pretendentem do pożegnania się z programem stał się Marcin Kwaśny.Kibice przestają wierzyć w Andrzeja Gołotę, ponieważ ostatecznie zawiedli się na jego umiejętnościach tanecznych – komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport. – Z kolei Patrycja Kazadi, która znakomicie tańczy, prześcignęła popularnością Edytę Górniak. Według naszych prognoz, zwycięży z nią bez problemu w bezpośrednim pojedynku – podsumowuje.

Każda niedziela przynosi niespodziewane rozstrzygnięcia, dlatego oferta firmy Star-Typ Sport obejmuje pięć rodzajów zakładów. Możliwe jest obstawianie pojedynków par, uzyskania największej ilości SMSów od widzów, sumy punktów zdobytych od jurorów oraz kto wygra lub odpadnie w danym odcinku. Kolejny, 5 odcinek Tańca Gwiazdami, wyemitowany zostanie w niedzielę, 3 października.

aka

ANDRZEJ GOŁOTA, MAGDA SOSZYŃSKA-MICHNO

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>