www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Muzyczne starcie 27 gwiazd!

Czy gwiazdy znają się na muzyce? Jak wiele wiedzą o innych znanych wykonawcach, teledyskach i popkulturze?

7 kwietnia o g. 20:00 w Viva Polska debiutuje nowy, muzyczny teleturniej z udziałem 27 gwiazd – „Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar„, który odpowie na te pytania.

Znana już widzom Vivy formuła quizu (a właściwie – kłiiizu) muzycznego została poddana modyfikacji. A mianowicie – w tej edycji w rolę uczestników wcieli się plejada gwiazd polskiej rozrywki. 27 znanych nazwisk będzie ze sobą rywalizować o miano najlepszego znawcy muzyki. Kto zwycięży?

Już same nazwiska przyprawią widzów o szybsze bicie serca. Będą to m.in. Doniu, Michał Wiśniewski, Ewa Farna, Łozo, Mrozu, Tomek Jacyków, Afromental, Natalia Lesz i inni.

W każdym z dziewięciu odcinków eliminacyjnych wystąpią po 3 gwiazdy, natomiast do wielkiego finału przejdzie trójka uczestników z największą ilością punktów. To spośród nich zostanie wyłoniony zwycięzca.

W pierwszym odcinku, który Viva Polska wyemituje w czwartek 7 kwietnia o g. 20:00 do walki o tytuł mistrza wiedzy muzycznej staną trzy wokalistki – Natalia Lesz, Sasha Strunin oraz Ania Wiśniewska. Artystki będą musiały wykazać się dużą wiedzą o muzyce, artystach oraz o teledyskach, emitowanych w Viva Polska. Jak sobie poradzą?

Premiera „Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar”: czwartek 7 kwietnia. Emisja: czwartek g. 20:00, niedziela g. 20:00

kasia-kepka-prowadzaca-program

ania-wisniewska

sasha-strunin

natalia-lesz


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>