www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Musiał podpadł znajomym!

Maciek Musiał zawiódł swoich przyjaciół. Dlaczego?

Maćkowi nie grozi „sodówa”. Dba o to jego mama, która widząc pierwsze objawy tego popularnego wśród gwiazd zjawiska, postanowiła działać!
Dlatego Maciek razem z mamą wyjechał w lutym na trzydniowe rekolekcje pod Jelenią Górą. Pierwszy dzień był dla aktora koszmarem.

Nie miałem laptopa, a telefon nie łapał zasięgu. Pamiętam, że przez pierwszy dzień byłem załamany i myślałem, że umrę z nudów – powiedział aktor w wywiadzie dla „Pani”. – Ale brak rozrywek nastrajał do rozmów z innymi. Wyciszyłem się, miałem czas na głębsze przemyślenia. Będąc tam zrozumiałem, że jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem. I chyba Bóg zawsze dbał o mnie. Dlatego pomyślałem, że trzeba mu jakoś za to podziękować.

Dlatego Maciek Musiał postanowił zrezygnować z wcześniejszych planów wyprawienia hucznej osiemnastki, która wypadała w poście. I wtedy okazało się, że niektórzy znajomi zwyczajnie obrazili się na aktora!

Wszyscy mówili, że jestem totalnym świrem, ale każdy uszanował moje zdanie – mówi Tomek z serialu „Rodzinka.pl”. – Nie chodzę teraz codziennie do kościoła, ale wiara stała się dla mnie ważna, daje mi wewnętrzny spokój – przyznał idol nastolatek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>