www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Muniek Staszczyk świętuje 30-lecie

Kilkunastu artystów zaśpiewa podczas specjalnego koncertu z okazji 30-lecia Muńka Staszczyka na scenie.  Odbędzie się on w niedzielę, 6 maja 2012 na Placu Biegańskiego w Częstochowie, u podnóża Jasnej Góry.


Nic dziwnego, że właśnie w tym mieście Muniek będzie obchodził swoje święto. Urodził się bowiem i wychował na częstochowskim osiedlu Raków.  Później wyemigrował do Warszawy, w której zakochał się (zwłaszcza w dzielnicy Żoliborz).

Podczas koncertu „Częstochowa gra Muńka” wystąpią m.in. Robert Gawliński (Wilki), Kasia Kowalska, Piotr Machalica, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Marek Piekarczyk (TSA), Staszek Soyka i inni. Nie zabraknie oczywiście samego Staszczyka.

Zygmunt Marek Staszczyk (ur. 5 listopada 1963) – współzałożyciel, lider, wokalista, autor tekstów, w początkowym okresie także basista zespołu T.Love; producent ich ostatniej płyty I Hate Rock’n’Roll. Współpracował z wieloma artystami i zespołami, jak Maanam, Kasia Nosowska, Pidżama Porno, Zipera, Habakuk. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Prywatnie Muniek Staszczyk jest żonaty, żona Marta, syn Jan (ur. 1990) i córka Maria (ur. 1993)


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>