www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mucha nie wróci do TVN?

Po ciąży może już nie mieć okazji wrócić na ekran „Prosto w serce”. Może też nie dostać angażu w żadnym nowym serialu.


„Taka zmiana świadczy o jednym – Mucha nie ma już czego szukać w TVN. Przestała być ich gwiazdą i nie dostanie już raczej jakiejś większej roli. Przynajmniej przez najbliższy rok”- donosi jeden z pracowników stacji w rozmowie z „Super Expressem”.

Czy oznacza to koniec kariery Muchy? W żadnym razie! Na ratunek pospieszy Telewizja Polska i umożliwi jej powrót do „M jak Miłość”. Ania dobrze dogaduje się z producentem serialu, Tadeuszem Lampką, który zawsze wita ją z otwartymi ramionami.

Lampka bardzo lubi Muchę i stwierdził, że warto wykorzystać to, że jest w ciąży. Będzie nie tylko znowu występować, ale też jej nazwisko będzie się pojawiało w czołówce. Ona sama wie, że nie może przepuścić takiej okazji. W końcu stabilna sytuacja finansowa będzie dla niej teraz dość ważna”- wyznał tabloidowi pracownik TVP.

Ania chce wrócić do pracy jak najszybciej po porodzie. Wie, że ostatnio trudno o pracę nawet w przypadku aktorów. Czy uda jej się wiarygodnie zagrać swoją rolę w „M jak Miłość”? Madzia Marszałek była spokojna i nie rzucała się w oczy, co obecnie jest przeciwieństwem Muchy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>