www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mucha nie ma szans na współpracę z TVN

Stacja nie potrafiła się z nią dogadać. Aktorka ukryła przed pracodawcami ciążę, co było powodem wielu problemów ze scenariuszem serialu „Prosto w serce”. Mucha postanowiła skontaktować się ze swoimi przyjaciółmi z TVP i dzięki nim zobaczymy ją ponownie w „M jak miłość”.

„Mucha nie ma już czego szukać w TVN po porażce serialu „Prosto w serce” i problemach z przerabianiem scenariusza specjalnie pod jej ciążę. Nikt na razie nie da jej tam pracy. Musiała uśmiechnąć się do starych sprawdzonych znajomych. W TVP ciągle ma szansę. Dostanie to, co każda aktorka, która wraca po urlopie macierzyńskim, a więc będzie pracować tylko pięć godzin dziennie, w tym maksymalnie trzy na planie. Zagwarantowane ma również ciepłe i wygodne miejsce dla malucha oraz to, że na planie nie będzie się pojawiać wcześniej niż o 8 rano” – donosi „Super Express”.

Anna nie ma na co narzekać. Warunki pracy będzie miała idealne, dzięki czemu spędzi dużo czasu z dzieckiem. Czy udowodni producentom „Prosto w serce”, że ma zdolności aktorskie i złą decyzją było zakończenie z nią współpracy?


Wpisz komentarz

  1. 20 marca 2013 02:10

    trus:

    Nie przesadzajcie, serial PwS nie był klapą. Nie przepadam za Muchą, ale muszę przyznać: z Bobkiem stworzyli ciekawy tandem.

Podobne posty:

/* */?>