www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mucha chodzi do psychoterapeuty!

Anna Mucha chodzi do psychoterapeuty! Aktorka w ten sposób pracuje nad swoim związkiem.

Z powodu ogromu pracy, jaki ją przytłacza, nie ma czasu dla swojego partnera. Obawia się, że to może wpłynąć na ich związek.

„Oni bardzo się kochają. A że się mijają? W tej branży trzeba się z tym liczyć. Anka jest aktorką, a Marcel producentem. Są zapracowani. To naturalne w ich świecie. Właśnie z tego powodu zapisali się do psychoterapeuty. Nie chcą, żeby między nimi zaczęło się psuć. Taka wizyta u specjalisty jest dla nich wspaniałą lekcją pogłębiania związku. Jest to także doskonała okazja do tego, żeby w ogóle się spotkać. Obydwoje pracują niemal non stop. Co prawda mieszkają razem, ale wiadomo, jak to jest. Po ciężkim dniu wracasz do domu zmęczona i nie masz na nic siły. Dlatego poważne rozmowy odkładasz na później. Oni mocno pracują nad związkiem. Nie pojmuję, dlaczego w Polsce utarło się przekonanie, że do psychoterapeuty chodzą ludzie z problemami”– donosi informator tygodnika „Takie jest życie”.

Czyżby do psychoterapeuty chodzili ludzie bez problemów? Mucha na pewno do nich nie należy. Wizyta u specjalisty nie powinna być tylko formą spotkania się z partnerem. Tak, czy inaczej, miejmy nadzieję, że wizyty te pomogą im w utrzymaniu związku.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>