www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mroczek wykłada w szkole wyższej

Nie, nie bądźcie złośliwi. Tu wcale nie chodzi o kafelki na ścianach.

Marcin Mroczek, znany z serialu M jak Miłość, znany z Tańca z gwiazdami, znany z tego, że jest bratem bliźniakiem, Rafała Mroczka, i w  końcu znany z tego, że jest znany, poprowadził wykład na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Sądzicie, że to była, jakaś kolejna chałtura? SKĄD! To profesjonalny wykład. Mroczek przekonywał, jak osiągnąć w życiu sukces i namawiał do rysowania tajemniczego diagramu życia. Super Express przytacza słowa aktora:

Trzeba narysować diagram życia i postępować według niego

Co ciekawe Marcin sam określił swoją obecną sytuację zawodową. Dla krytyków Mroczka pewnie to trafna ocena.

Poznałem zawód aktora na planie „M jak miłość” i bardzo mi się spodobał. Ale jak wiecie, jest to bardzo niepewna profesja, więc zdecydowałem, że zostanę inżynierem lądowym. I choć dalej będę bawił się w aktorstwo, zapewnię sobie też drugi, poważny zawód …

Czy w takim razie to apel do wszystkich zawodowych aktorów?

„Ludzie nie bawcie się, znajdźcie sobie, jakieś poważniejsze zajęcie”?. Nic tylko brać przykład  z Mroczka! Jan Nowicki, nieskrywany antyfan Mroczków chyba by już całkiem się załamał. A my razem z nim.

mroczek_marcin

mroczek_marcin


Wpisz komentarz

  1. 26 listopada 2010 11:52

    Tweets that mention Mroczek wykłada w szkole wyższej | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Mroczek wykłada w szkole wyższej http://bit.ly/gZG6Oc #foto […]

Podobne posty:

/* */?>