www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mozil do fanów: lubię grać, a nie srać, ale także odwrotnie

Kto za nim nadąża?

Czesław Mozil to chyba najsympatyczniejszy juror programu X-Factor. I choć zarzuca się mu manipulowanie swoim wizerunkiem, raz mówi, że kocha tylko muzykę, potem rzuca teksty, że kobiet miał sporo … ile, no właśnie „liczba trzycyfrowa” ciągle pozostaje tajemnicą.

Ale czego by nie mówić, Mozil w charakterystyczny sposób potrafi zjednać sobie sympatię ludzi. Pal licho na słabą polszczyznę, z której zresztą też w sieci się śmieją. Mozil skończył właśnie 32 lata i z tej okazji zamieścił na Facebooku sporawych rozmiarów wpis. Przeczytajcie.

Więc lubię was, jak i siebie. Lubi tych których nie znam i tych którzy są blisko. Lubi tych których znałem wcześniej, jak i tych których poznam jutro. Lubie grać Solo jak i z przyjaciółmi, lubię dawać wywiady, nawet jeżeli one nie są autoryzowane i plotkarze piszą bzdury. Ja sam jestem plotkarzem , więc wszystko się zgadza. Tak, lubię… seks i lubię X Factor , lubię grać a nie srać ale także odwrotnie 🙂 To jest przepiękny czas, najbardziej pracowity rok. Lubie jak nie spodziewanie płacze bo ktoś mnie wzrusza i lubię muzykę jak ona jest czysta jak i brudna. Lubie jak ludzie się łączą. Jeżeli ja mogę być kimś który łączy , to wtedy jestem najszczęśliwszym chłopczykiem na świecie. I lubię jak mogę pisać takie bzdurki w moje urodziny. NIE BĘDĘ WAS DZIELIŁ skoro jestem z uśmiechem pełnym tylko i wyłącznie przez was ! Pozdrawiam z Kijowa, Czesław – ( 32 ).

My też pozdrawiamy i temu „najszczęśliwszemu chłopczykowi na świecie” ślemy ciepłe życzenia urodzinowe.

mozil_czesławmwmedia_20110205_211717

mozil_czesław

mozil_czesław_partnerka

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>