www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika Richardson ubiera Zamachowskiego!

Jeszcze niedawno aktor uchodził w swoim środowisku za abnegata; nie przykładał wagi do stroju i czasem przychodził na premierę w mało eleganckim ubiorze. Ale teraz pieczę nad zawartością jego szafy trzyma Monika Richardson i to ona decyduje, w co Zbyszek ubierze się danego dnia! Nawet jeśli Zamachowski chce tylko pojeździć na rowerze!

Trudno nie zauważyć, że zakochany Zbyszek Zamachowski zmienił się nie do poznania. A wszystko dzięki nowej partnerce:
– Na co dzień chętnie ubrałbym się w worek i miał w dupie wszystkie trendy mody, ale Monika dba, żebym wyglądał jak człowiek – zdradza aktor na łamach „Twojego Stylu”. – Nie znoszę uniformizacji, zachowań stadnych. Nawet rowerzyści mnie ostatnio denerwują, bo wszyscy mają takie same obcisłe majtki i identyczne okularki.

Nie bez kozery, właśnie rowerzyści denerwują aktora najbardziej. Okazuje się bowiem, że Zamachowski dojeżdża właśnie jednośladem aż 20 kilometrów do pracy w teatrze. Kiedyś na drogę zakładał czapeczkę z daszkiem, okulary i kamizelkę odblaskową. Dziś z tego zestawu została już tylko kamizelka. A wszystko przez Monikę Richardson!

– Do niedawna tak robiłem, nazywałem to „zestaw maskujący Bernard” – żartuje aktor. – Ale już nie stosuję, trochę pod wpływem Moniki, bo ona uważa, że nie ma co się chować.

Richardson już nie raz pokazała, jak wiele ma do opowiedzenia jeśli chodzi o nowy związek. Może zatem lepiej byłoby nie słuchać wszystkich rad ukochanej tak bezkrytycznie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>