www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika Richardson jest zdesperowana!

Prowadząca „Pytanie na śniadanie” ma już dość plotek i… zapowiada wojnę!

Najpierw prasę obiegły doniesienia o ogromnych zarobkach pary Richardson- Zamachowski, która prowadzi piątkowe wydanie „Pytania na śniadanie”. Potem pojawiła się plotka mówiąca, że Monika chce sprzedać swoją willę położona na warszawskim Wilanowie. A jak jest naprawdę?

– To nieprawda, że Monika i Zbigniew inkasują po pięć tysięcy złotych za odcinek. To jakaś bzdura. Oni zarabiają znacznie mniej.- zdradziła magazynowi „Show” rzeczniczka TVP.

Podobnie jest z rzekomo wystawionym na sprzedaż domem: – Ktoś chce nas zniszczyć.- oburza się Richardson- Miałabym sprzedać dom? I to za takie pieniądze? To jakaś bzdura! Nikt przy zdrowych zmysłach nie wystawiłby na sprzedaż i to w dobie kryzysu domu za pięć milionów złotych.

Jak zatem dom dziennikarki został wystawiony na sprzedaż? Monika Richardson tłumaczy, że ktoś wykorzystał zdjęcia jej rezydencji dostępne w agencji fotograficznej i „wystawił” nieruchomość. Dla żartu.

Nic dziwnego, że w końcu Monice puściły nerwy. Gwiazda TVP zapowiada więc, że nie pozwoli dalej się oczerniać i manipulować faktami na swój temat:
– Chcę raz na zawsze wszystko wyjaśnić. Zadać kłam tym nieprawdziwym informacjom. Chcę, by ludzie przestali kłamać na nasz temat.- mówi zdesperowana Monika Richardson.

Czy to oznacza, że dziennikarka wytoczy mediom proces? Przekonamy się już wkrótce!

Pewne jest jedno: Monika już raczej nie zaprosi żadnej agencji fotograficznej do swojej posiadłości…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>