www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika Pyrek nową faworytką Tańca z Gwiazdami

Specjaliści od stawiania zakładów typują: to Monika Pyrek wychodzi na prowadzenie w „Tańcu z Gwiazdami”!

W XII edycji programu „Taniec z Gwiazdami” rywalizują już tylko cztery pary. W poprzednim odcinku, zgodnie z przewidywaniami, po raz ostatni zatańczył Andrzej Gołota. O ile odpadnięcie boksera było na tym etapie dość oczywiste, o tyle najnowsze prognozy bukmacherskie mogą zaskoczyć. Specjaliści Star-Typ Sport (STS) są zdania, że to Monika Pyrek wygra kolejny odcinek, zostawiając w tyle dotychczasowe faworytki – Edytę Górniak i Patrycję Kazadi.

Najnowsze typy są szokujące, ponieważ dotychczasowe spekulacje nad potencjalnym zwycięzcą XII edycji „Tańca z Gwiazdami” sprowadzały się właśnie do dwóch piosenkarek. Okazało się, że lekkoatletka Monika Pyrek zdobyła ogromny szacunek jurorów za swoje umiejętności taneczne, zyskując przy tym duże poparcie wśród widzów. W tym wypadku, ulubieniec żeńskiej części publiczności, Paweł Staliński, pozostaje głównym kandydatem do odpadnięcia z rywalizacji. Co ciekawe, medialne spekulacje na temat odejścia Edyty Górniak z programu nie zmieniły jej mocnej pozycji w oczach bukmacherów.

Monika Pyrek zachwyciła jurorów i publiczność i obecnie jest największą faworytką, chociaż Patricia Kazadi i Edyta Górniak utrzymują nadal stały, równie wysoki poziom. Pozycja popularnych piosenkarek jest nadal silna – to występy lekkoatletki oraz poparcie SMSowe widzów sprawiły, że to ona prawdopodobnie wygra kolejny odcinek. Niewykluczone również, że Monika Pyrek wygra cały program.– komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

aka

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERTPYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERTPYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT


Wpisz komentarz

  1. 14 listopada 2010 07:46

    bbbbbbbbbbbbb:

    Monika musisz wygrać !!! trzymam kciuki 🙂 dzisiaj odpadnie Patricia ;]

Podobne posty:

/* */?>