www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika Pyrek faworytką?

W najbliższą niedzielę odbędzie się półfinał popularnego show „Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie pozostały już tylko trzy pary – nowa faworytka programu Monika Pyrek, Edyta Górniak i Paweł Staliński.

Specjaliści Star-Typ Sport (STS) przewidują zaciętą rywalizację, w której górą będą lekkoatletka i piosenkarka. Z rywalizacji odpadnie model, syn popularnej aktorki, który stał się rewelacją programu, wyprzedzając Patrycję Kazadi.

W poprzednim odcinku prognozy specjalistów STS sprawdziły się. Program wygrała Monika Pyrek, która swoim przebojowym tańcem zachwyciła publiczność, wyprzedzając dotychczasowe faworytki. Według najnowszych typów bukmacherów, półfinał znów zwycięży Pyrek, a z programem pożegna się Paweł Staliński.

Odpadnięcie z rywalizacji Patrycji Kazadi jest sporym zaskoczeniem, ponieważ uzyskała maksymalne noty od jurorów. Jednak to właśnie Monika Pyrek oczarowała widzów i według nas podobnie będzie w niedzielnym półfinale. Edyta Górniak ma zdecydowanie mocniejszą pozycję wśród jurorów i jest popularniejsza od Pawła Stalińskiego, który mimo okrzyknięcia go rewelacją programu, zatańczy po raz ostatni – prognozuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Mimo zdecydowanych deklaracji bukmacherów, niedzielny odcinek będzie bardzo zacięty. Podium rywalizacji jest już znane, jednak awans do finału wiąże się z bezbłędnym występem i przychylnością widzów. Każda z par wykona po dwa różne tańce. Czy finał „Tańca z Gwiazdami” będzie należał do kobiet? Czy Paweł Staliński znów zachwyci i wbrew spekulacjom awansuje do decydującego etapu? Wszystko w rękach jurorów i publiczności.

aka

pyrek_monika_rowinski_robert

gorniak_edyta_kliment_jan


Wpisz komentarz

  1. 19 listopada 2010 09:19

    Nexi:):

    Hm życzę tej Pani jak najlepiej:)

Podobne posty:

/* */?>