www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika Olejnik już 10 lat w radiu ZET!

Monika Olejnik – jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek – obchodziła jubileusz 10-lecia pracy w Radiu ZET.

Gromkie „Sto lat!” zaśpiewali Monice Olejnik w minioną niedzielę politycy (Adam Bielan, Mariusz Błaszczak, Paweł Graś, Tomasz Nałęcz, Marek Siwiec i Stanisław Żelichowski) – goście programu „Siódmy dzień tygodnia” w Radiu ZET. Okazja była nie byle jaka. Monika Olejnik obchodziła 10-lecie pracy w Radiu ZET. Dokładnie 14 stycznia 2001 roku dziennikarka poprowadziła pierwszą, cotygodniową audycję „Siódmy dzień tygodnia”. Jak wspominała, jej pierwszym gościem był Jerzy Buzek, a ze studia łączyli się z Adamem Małyszem, który opowiadał o swojej słynnej diecie – bananie i bułce.

Monika Olejnik przeszła do Radia ZET w styczniu 2001 roku z radiowej „Trójki”, z którą była związana przez 18 lat. Jest laureatką wielu nagród, w tym Wiktora (1995), Grand Pressu (1998) i nagrody dziennikarskiej Fundacji im. Ksawerego i Mieczysław Pruszyńskich (2000).  W 1999 roku została wybrana kobietą roku w plebiscycie magazynu „Twój Styl”. Studiowała zootechnikę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

W Radiu ZET prowadzi programy „Gość Radia ZET” oraz „Siódmy dzień tygodnia”. Można ją również zobaczyć w telewizji TVN24 w programie „Kropka nad i”.

monika-olejnik-10-lat

monika-olejnik-10-lat_2


Wpisz komentarz

  1. 3 czerwca 2011 14:42

    www.topstars.pl:

    Monika olejnik juz 10 lat w radiu zet.. OMG! 🙂

  2. 14 kwietnia 2014 15:56

    fffred:

    już najwyższy czas przejść na emeryturę ubeki dostają wysokie emerytury

Podobne posty:

/* */?>