www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika Jarosińska jest bezsilna…

Jej ojciec ma poważne problemy z alkoholem. Ona, choć wiele razy próbowała mu pomóc, straciła już nadzieję…

W serialu „Plebania” Monika Jarosińska gra kobietę, która toczy walkę z biedą i bezdusznym zarządcą kamienicy. W życiu aktorce niczego nie brakuje, ale… poważne kłopoty ma za to ojciec artystki. Przez alkohol stracił mieszkanie w Będzinie i teraz koczuje pod blokiem w aucie! Brudny, zarośnięty i wiecznie pijany bezdomny nie chce jednak przyjąć od swojej córki żadnej pomocy:
– Zarówno ja jak i mój narzeczony staraliśmy się wyciągnąć go z patologicznych warunków, które wokół siebie stworzył – pisze gwiazda na swoim profilu na Facebooku.

–  Dołożyliśmy wszelkich starań, by pokazać mu alternatywne życie, ale pomimo wielu obietnic poprawy zadecydował, że woli mieszkać w Będzinie i otaczać się ludźmi, którzy „pomogli” mu w doprowadzeniu się do ruiny.

Pani Monika zabierała swojego ojca na wycieczki, kilka razy umieszczała go w specjalistycznym ośrodku leczącym uzależnienia. Na próżno! Dziś artystka twierdzi, że nie może już pomóc swojemu ojcu, bo on tego nie chce:
– Tata ma dosyć wysoką emeryturę i stać go na wyjazd raz w roku czy nawet częściej – pisze Jarosińska. – Wszystkie moje starania zawiodły…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>