www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Monika G. sprzedawała celebrytom ciuszki

Afera zatacza coraz szersze kręgi! Najpierw w Stanach Zjednoczonych aresztowano narzeczoną Roberta Janowskiego, teraz w panikę wpadli nasi polscy celebryci! Dlaczego?

Okazuje się, że Monika G. złapana na kradzieży futer w USA była doskonale znana na warszawskich salonach towarzyskich z handlu markowymi ciuchami! Problem w tym, że jej towary były tak tanie, że teraz każdy się zastanawia, skąd tak naprawdę pochodziły…

Jedna z gwiazd, prosząc o anonimowość, opowiada w SupeExpressie, że u Moniki można było kupić za mniej niż połowę ceny modele tak uznanych marek, jak Valentino czy Michael Kors. Ekstra ciuchy często kupowało się po prostu w domu, po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Wiele gwiazd i gwiazdeczek skusiło się na tanie rarytasy oferowane przez Monikę G., a teraz zachodzą w głowę czy aby te wszystkie ciuchy nie pochodziłu z kradzieży…

Przypomnijmy, za SuperExpressem: Monika G. została zatrzymana na Florydzie. Razem z Janiną D. (61 l.), żoną byłego ministra, miały próbować ukraść cztery ubrania warte 2 tys. dolarów. Panie zostały zatrzymane, oskarżone o kradzież i trafiły do aresztu. Grozi im do 5 lat więzienia i grzywna w wysokości 5 tys. dolarów.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>