www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Moja sąsiadka – Natalia Kukulska!

Natalia zawsze strzegła swej prywatności, pytana o życie domowe, odpowiadała ogólnikami. Prawdę o niej znają tylko jej najbliższe przyjaciółki: Patrycja Woy- Wojciechowska i Viola Śpiechowicz. Jest jednak jeszcze ktoś, kto zna Natalię od podszewki. I nie jest to osoba z show biznesu!

Od sześciu lat Agnieszka Janik jest sąsiadką Natalii Kukulskiej, obie panie mieszkają pod Warszawą. Dziś się przyjaźnią, jednak znajomość zaczęła się dość nieprzyjemnie:
– Gdyby nie nasze dzieci, pewnie nadal mówilibyśmy sobie tylko „dzień dobry”– śmieje się pani Agnieszka.

Jednak gdy córka Janików wyrzuciła przez płot deskę, wcale nie było wesoło!
– Nagle wynurzył się Michał Dąbrówka, mąż Natalii. „Mój syn, Jaś, o mało nie dostał w głowę!” zawołał z pretensją. Żeby załagodzić sytuację, zaprosiłam Michała na kawę.

Miło się gadało, bo Natalia była wtedy jeszcze w szpitalu, po narodzinach córki. Ale przyszedł czas na rewanż.
– Po powrocie, wokalistka zaprosiła nas z rewizytą, na stole były pyszne ryby i elegancka zastawa. Nie poruszaliśmy tematu show biznesu. Lepszym okazały się dzieci, tym bardziej, że mamy je w podobnym wieku.- wspomina sąsiadka Kukulskiej.

Od tamtej pory obie panie wpadają do siebie niemal codziennie. Wypady do knajpki, czy do kina to też norma. Sąsiadki nie używają też telefonów, tylko krzyczą: „Idę do ciebie!” Zaliczyli nawet wspólne wakacje; nad Bałtykiem i w gorącej Hiszpanii. Raz w miesiącu obie rodziny robią sobie imprezy kulinarne, okazuje się bowiem, że wokalistka potrafi świetnie gotować:
– Wymieniamy się przepisami. Dostałam od Natalii recepturę na świetne zupy; rybną i marchewkową z imbirem, którymi zajadają się moi domownicy.- cieszy się pani Agnieszka.

Również Natalia jest szczęśliwa z powodu tej przyjaźni:
– Agnieszka jest niezwykle ciepłą i uczynną osobą. Zawsze mogę na nią liczyć- opowiada wokalistka- I wiem, że nie zrobiłaby nic, co mogłoby zburzyć zaufanie.

Okazuje się więc, że prawdziwa przyjaźń ze znaną osobą jest możliwa!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>