www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mogło dojść do tragedii w MAM TALENT

I wcale nie chodzi o występ jakiegoś uczestnika.

Od początku, gdy trzecia edycja programu Mam Talent weszła na antenę, w każdym odcinku obserwowaliśmy na początku nadawania go na żywo, jak schodzącej po schodach jurorce Agnieszce Chylińskiej pomaga za każdym razem mężczyzna. Trzymając ją za rękę pomaga jej pokonywać bezpiecznie schody w dół. W końcu gwiazda jest w ciąży…

Całe szczęście, że takie zachowanie wpisało się w scenariusz każdego odcinka. W sobotnim ostatnim półfinale mogło dojść do tragedii. I to na oczach publiczności. Super Express tak oto opisuje początek programu:

Jako pierwsza idzie ciężarna piosenkarka. W kolorowej sukience i długich kozaczkach na wysokim obcasie, wyglądała zachwycająco. Za rękę trzyma ją młody mężczyzna. Agnieszka uśmiecha się i pozdrawia fanów. Ale nagle słychać jej krzyk… Dalszego ciągu kamera jednak nie pokazała. A widzom aż zmroziło krew w żyłach. Co się stało?

Otóż Agnieszka Chylińska potknęła się i gdyby nie mężczyzna trzymający ją za rękę, mogłaby spaść ze schodów.Tym, którzy nie wiedzą, przypominamy, że obecnie Chylińska jest w ósmym miesiącu ciąży.

Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło.

chylinska_agnieszka

chylinska_agnieszka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>