www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Modne gwiazdy na „czerwonym dywanie” podczas premiery „Jak się pozbyć cellulitu”

Premiera filmu to nie tylko ocena artystycznych umiejętności twórców filmu. To także blask fleszy fotoreporterów i baczne spojrzenia znawców mody.

Pięknie, oryginalnie i uroczyście. Tak gwiazdy „Jak się pozbyć cellulitu” wkroczą na pokaz premierowy filmu… Aktorki pierwszoplanowe : Magdalena Boczarska, Maja Hirsch i Dominika Kluźniak oraz reżyser filmu Andrzej Saramonowicz – premierę uświetnią strojami „spod dobrej igły”.

Magdalena Boczarska na pokaz przedpremierowy wybrała oryginalną i odważną suknię z francuskiej  koronki  z najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej.

boczarska_magdalena

Maja Hirsch postawiła na Evę Minge. Aktorka włożyła sukienkę z najnowszej kolekcji projektantki na wiosnę/lato 2011, pokazywanej w Nowym Yorku, która do polskich salonów trafi dopiero za miesiąc.

hirsch_maja

Dominika Kluźniak wybrała projekt krakowianki Magdaleny Waś,  założycielki marki IMUNZI, specjalizującej się w sukienkach. Magda Waś, absolwentka m.in. Central St Martins w Londynie, słynie z ciekawych konstrukcji projektów, które idealnie podkreślają kobiecą sylwetkę, a jej kreacje noszą m.in Magda Steczkowska, Patrycja Kazadi czy Marietta Żukowska.

kluzniak_dominika

Andrzej Saramonowicz oddał się w ręce profesjonalnego krawca. Smoking szyty na miarę wykonała dla niego pracownia Rudolf & Co, słynąca kunsztu krawieckiego kroju i tkanin sprowadzanych prosto z Włoch.

Producentem „Jak się pozbyć cellulitu” filmu jest Warner Bros. To pierwsza produkcja, która jest wynikiem kontraktu zawartego między polskim oddziałem hollywoodzkiego studia a Andrzejem Saramonowiczem i jego firmą San Graal.

„Jak się pozbyć cellulitu” trafi do kin 4 lutego 2011.

hirsch_maja_kluzniak_dominika_boczarska_magdalena


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>