www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Młynarska, Rusin i Dowbor poprowadzą Charytatywny Bal Dziennikarzy

Wiemy już kto poprowadzi 7 lutego XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Na scenie zobaczymy trio znakomitych dziennikarzy – Agatę Młynarską, Kingę Rusin i Macieja Dowbora. Podczas imprezy zaplanowano także występ trzech gwiazd. Goście usłyszą Ewę Bem w towarzystwie podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Mrozu i Poparzonych Kawą Trzy.

foto: mwmedia

Tak jak co roku my dziennikarze chcemy pomóc dzieciom w potrzebie. W tym roku wspieramy m.in. podopiecznych Fundacji Anny Dymnej, chore dzieci, naprawdę ciężko doświadczone przez los. Mamy nadzieję, że dziennikarze dopiszą i tłumnie stawią się na Balu mimo środowiskowych sporów i różnic! – powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, Przewodnicząca Rady Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Informacje na temat zakupu cegiełek uprawniających do udziału w Balu znajdują się na stronie www.baldziennikarzy.org.

Partnerami imprezy są m.in. Politechnika Warszawska i Allegro, a Mecenasem Projektu PKO BP.

Aukcja Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących dzieci, potrwa do 6 lutego 2015. Licytacje odbywają się na stronie charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy, a wśród nich znaleźć można wiele atrakcji.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 roku z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>