www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Młodsza dzięki… własnej krwi!

Małgorzata Potocka mimo upływu lat cieszy się urodą, która zdaje się nie przemijać. Swój wspaniały wygląd aktorka zawdzięcza ponoć… nietypowemu zabiegowi!

Choć niebawem stuknie jej sześćdziesiątka, Małgorzata Potocka z roku na rok wygląda młodziej! Jak ona to robi? Okazuje się, że aktorka zatrzymuje upływający czas metodą, która przypomina legendę o Drakuli i innych wampirach!

– W ekskluzywnej warszawskiej klinice urody aktorka poddaje się zabiegowi – zdradza „Na żywo” znajoma Małgorzaty Potockiej. – Polega on na tym, że najpierw pobiera się od pacjentki jej krew, potem odwirowuje się ją w specjalnej wirówce, uzyskując osocze. Po dodaniu kilku specjalnych odczynników osocze wstrzykuje się w skórę twarzy.

Jak donosi tygodnik, zabieg nie jest ani bezbolesny, ani tani (jego koszt to ponad 2 tys. zł!), ale ma sporą zaletę: daje spektakularne efekty; twarz wygląda młodziej o jakieś 5-10 lat! No i jeszcze jedno: w przeciwieństwie do botoksu zabieg nie zamienia twarzy w śmieszną maskę…

Nic dziwnego więc, że gwiazda „Barw szczęścia” tak chętnie godzi się na nietypową kurację. W końcu nie każdy na widok własnych zmarszczek jest w stanie zachować zimną krew!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>