www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mister Polski trafił do szpitala. Co się stało?

Najprzystojniejszego mężczyznę Polski – Jakuba Kucnera już niedługo zobaczymy w nowej roli. Mister 2017 wcieli się w postać pechowego pana młodego, który trafi na SOR w serialu TV Puls „Lekarze na start”.

Sam Mister przygodę z serialem komentuje tak:

„Praca na planie „Lekarzy na start” to była niezapomniana przygoda i świetna zabawa. Choć nie był to mój debiut przed kamerą, pierwszy raz zagrałem w serialu medycznym. Wcieliłem się w pana młodego, który prosto z zakrapianego wieczoru kawalerskiego trafia na izbę przyjęć. Na początku doktor Zuza  myśli, że Grzegorz przesadził z zabawą i zatruł się alkoholem. Jednak sprawa okaże się o wiele poważniejsza i śmiertelnie niebezpieczna dla każdego z mojego otoczenia. A w perspektywie jest przecież zbliżający się ślub! „

Jakub Kucner to dwudziestodziewięcioletni, pochodzący z Poznania tegoroczny zdobywca tytułu Mister Polski 2017. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, ukończył także studium aktorskie, zatem rola w serialu nie jest dziełem przypadku. Już wcześniej brał udział w produkcjach filmowych, a także zajmował się konferansjerką.

W serialu „Lekarze na start” Jakuba Kucnera zobaczymy już w czwartek, dziewiątego listopada o 16:30!

kucner_szpital

kucner_szpital

kucner_szpital_02

kucner_szpital_03

kucner_szpital_04

kucner_szpital_05


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>