www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Misiek Koterski o swoim piciu…

Alkohol zawsze był ważnym tematem filmów Marka Koterskiego. Nic dziwnego więc, że na temat picia sporo do powiedzenia ma też syn reżysera…


Kiedyś Misiek Koterski myślał, że jest królem dobrej imprezy. Wokół niego zawsze było sporo ludzi, dobra muzyka i… alkohol.

– Zawsze wydawało mi się, że zabawa jest niemożliwa bez alkoholu, bo od dziecka mamy zakodowane, że dzięki niemu można się do siebie zbliżyć, przełamać bariery. Do momentu, kiedy rok temu mój ojciec wziął ślub – wyznał Michał Koterski na łamach „Pani”. –  Od dwunastu lat jest abstynentem i tym ślubem pokazał mi, że bez alkoholu można bawić się naprawdę pięknie. To była jedna z nielicznych imprez, które zapamiętałem od początku do samego końca. Wszyscy goście rozmawiali, śpiewali, tańczyli, po prostu było super.

To wyjątkowe wydarzenie skłoniło Miska Koterskiego do złożenia dość odważnego postanowienia:
– Zazdroszczę tego ojcu. 29 grudnia wchodzę w tak zwany wiek chrystusowy i chciałbym, żeby to był przełomowy okres, żeby moje życie przestało mi się w końcu przelewać przez palce. Żeby rytuałem stało się to, że imprezy mają naprawdę inny sens. To właśnie jest moim życzeniem urodzinowym.

Czy życzenie się spełni? Miejmy nadzieję, że tak!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>