www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Misiek Koterski: Dorosłem, ale nie do końca

Z pewnością Michał „spoważniał” lub, jak mawiają inni „nabrał ogłady”. W rozmowie z jednym z tabloidów Koterski zdradza swoje plany na najbliższą przyszłość i wspomina tę … burzliwą przeszłość.

Jestem dzieckiem filmu. Musiałem to jednak tylko zrozumieć. W końcu zawodowo czuję się spełniony, a to, co było w przeszłości, zostawiłem z tyłu. Może nie do końca dorosłem, ale mam nakreśloną drogę życiową i teraz mocno stoję na nogach – mówi Misiek w rozmowie z Super Expressem.

Widać, że Sylwuś Miauczyński z filmu Ajlawju i Dzień świra dojrzał. Po informacjach, które co pewien czas docierały do szerszej publiki na temat Miśka, można było się obawiać o jego przyszłość. Nie zabrakło bowiem prawdziwych, już nie filmowych wątków z narkotykami czy odwykiem alkoholowym w tle. Teraz Koterski już nie sięga po takie używki. Skupia się na swojej „mocno nakreślonej drodze życiowej”. A jej częścią jest praca, której efekty być może zobaczymy już wkrótce:

Telewizja już mnie nie pociąga. Ostatnio zagrałem w kilku filmach. A teraz czeka mnie największy zaszczyt. Mój ojciec znowu zaczyna zdjęcia do filmu, w którym będę miał okazję wystąpić. Będzie to wyjątkowe dzieło. Sam tytuł o tym mówi „Baby są jakieś inne”…

Koterski_Michał

Koterski_Michał

Koterski_Michał

Koterski_Michał

Koterski_Michał



Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>