www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy w Cyrku Zalewskim: Mirosław Baka i Marek Kaliszuk

Aktor Mirosław Baka mieszkający na stałe w Gdańsku, rzadko pojawia się na salonach czy innego rodzaju imprezach. Woli, aby jego fani znali go z teatru, seriali i filmów. Jednak dla Fundacji „Żyć z POMPĄ”, której jest fundatorem od lata 2009, zawsze robi wyjątek. Fundacja powstała z myślą o dzieciach, które rodzą się z chorobami układu pokarmowego i utrzymywane są przy życiu dzięki podaży żywienia drogą dożylną za pomocą specjalistycznego sprzętu – pomp żywieniowych.

Aktor zabrał ponad dwadzieścioro dzieci do cyrku Zalewskiego, który gościł pod koniec kwietnia w Gdańsku. Cieszył się, że dzieciaki będą mogły się rozerwą, pośmiać.

– Cieszymy się, że była tak możliwość, bo rodziców tych dzieci nie stać już na nic oprócz rehabilitacji – wspomina Beata Stawicka – Prezes Zarządu Fundacji.

Dzieci mogły zobaczyć słonia, foki, konie, wielbłądy, kucyki, kozy, kaczki, akrobacje i wiele innych atrakcji.

– Cieszyłem się z nim jak dziecko. W cyrku byłem będąc  małolatem – opowiadał Mirek Baka.

Do fundacji dołączył też aktor Marek Kaliszuk (Pierwsza miłość i M jak miłość) i również pojawił się w cyrku. Jemu najbardziej przypadł do gustu pokaz motocyklowy kierowców z Brazylii. Sam nie mógł sobie odmówić przetestowania jednego z motorów.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>