www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mimo ciężkiej choroby planuje ślub!

Gdy lekarze zdiagnozowali u wokalistki Paulli guzy na jelitach, artystka nie załamała się tylko dalej śpiewała. Teraz też się nie poddaje bo już za kilka miesięcy ponownie wychodzi za mąż!

Wyznanie wokalistki dotyczące jej poważnej choroby wstrząsnęło polskim show-biznesem. Choć Paulla zmagała się z bólem, miała siłę by walczyć z chorobą, bo pomagali jej najbliżsi.

– Mogłam być spokojna o synka, bo zajęli się nim moi rodzice, a Rafał (mąż artystki – przyp. red.) pomagał mi we wszystkim – wstać z łóżka, myć się, zjeść. Zawsze był przy mnie, przytulał, rozśmieszał, mówił, że będzie dobrze. Ale najważniejsze było to, że starał się, abyśmy żyli jak dotąd- trzymał się naszych rytuałów i zachowywał, jakby tego, że jestem chora, że trzeba mi pomagać nie było. I to, że nie rozczulał się nade mną, najbardziej dodawało mi otuchy, stawiało mnie do pionu i mobilizowało – wyznała artystka na łamach „Przyjaciółki”.

Uczucie Paulli i Rafała przetrwało ciężką próbę. Dlatego para już dziś planuje swój… drugi ślub!
– Pobraliśmy się dwa lata temu w urodziny Rafała, 24 marca będziemy mieli drugą rocznicę ślubu. Ceremonia była skromna, bo ślub był cywilny. Ale w tym roku planujemy ślub kościelny i chcemy, żeby to było miłe rodzinne wydarzenie – zwierza się zakochana wokalistka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>