www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Milczała tyle lat, bo… wychowywała córkę!

Gdy po 15 latach Izabela Trojanowska nagle przerwała swoją karierę wokalną, wszyscy myśleli, że to tylko na chwilę. Dlaczego więc teraz wróciła?

Izabela Trojanowska czyli Monika z „Klanu” odkąd wydała swoją płytę „Życia zawsze mało”, przeżywa drugą młodość. Gwiazda zainwestowała w nową twarz i nowy wizerunek muzyczny. Wszystkich zastanawia jedno; dlaczego dopiero teraz?

– Powód jest bardzo prosty – brak czasu spowodowany wychowywaniem córki, która dziś jest dwudziestoletnią młodą kobieta, usamodzielniła się i studiuje na drugim roku antropologii kulturowej w Wiedniu – wyznała wokalistka na łamach magazynu „Imperium kobiet”. – Muzyka jednak cały czas towarzyszyła mi w życiu, ale trudno było się zebrać i ot tak wejść do studia. Dopiero, gdy córka podrosła, mogłam znowu zająć się sobą i powrotem do muzycznej kariery.

Jak więc widać, córka aktorki i wokalistki bardzo długo wymagała opieki swojej mamy. Izabela Trojanowska przyznała nawet, że dopiero dziś, gdy córka ma już swoje życie,  w pełni może rozwijać swoje pasje.

– Odzyskałam w pewnym stopniu wolność. Otworzyłam się na nowe pomysły i wtedy postanowiłam powrócić do swojej największej pasji – śpiewania. Chciałam wrócić do rzeczy, które kiedyś zaczęłam. Powstało bowiem w tamtym czasie wiele ciekawych kompozycji, ale nie wszystkie zostały dokończone. Brakowało w nich mnie, mojego serca, zaangażowania.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>