www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mikołaj też odejdzie!

Gdy Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się odejść z serialu „Pierwsza miłość”, wszyscy zastanawiali się, co zrobi jej ukochany, Mikołaj Krawczyk. On też odchodzi, ale… jeszcze nie teraz!

Wyszedł im romans jak z filmu, a może to ich burzliwy związek sprowokował scenarzystów serialu „Pierwsza miłość” do opisania tej historii? Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk mają na ten temat własne zdanie.

– Kiedy wokół nas zrobiło się głośno, twórcy serialu chcieli to wykorzystać. Wiedzieli, że ciągle by o nas pisano. Mieliby darmowy PR- tłumaczy „Fleszowi” Mikołaj Krawczyk.

Co innego mówią producenci „Pierwszej miłości”:
– Nigdy nie mieliśmy zamiaru wykorzystywać historii Mikołaja i Agnieszki w celach promocyjnych. Promujemy najciekawsze wątki, a nie życie prywatne aktorów. Na pewno nikt z ekipy nie chciał tej parze zrobić krzywdy – zapewnia Magda Łukasiuk, PR firmy produkującej serial.

Jednak te tłumaczenia na niewiele się przydadzą. Mikołaj Krawczyk już zadecydował o tym, że podobnie jak ukochana opuści plan serialu:
– Gdybym mógł, zrobiłbym to już dzisiaj, ale moja sytuacja jest bardziej skomplikowana. I wcale nie chodzi tu o pieniądze! Po prostu nie mogę odejść z dnia na dzień, bo uniemożliwia mi to umowa – mów Mikołaj Krawczyk.

Aktor wcale jednak nie martwi się o pieniądze. Od kwietnia gra w serialu „Misja Afganistan”, który może okazać się hitem. Już wkrótce artysta zamknie się w studiu nagrań by…  zarejestrować swoją pierwszą płytę z zespołem Vintage, w którym śpiewa też Agnieszka. Czy muzyka stanie się zatem głównym źródłem dochodów Krawczyka i Włodarczyk?

– Agnieszka to marka sama w sobie. Nie musi się bać, że nie znajdzie pracy – zapewnia Mikołaj, który chyba liczy, że ukochana pomoże mu zareklamowac jego płytę…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>