www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mikołaj Krawczyk pokazał muskulaturę w „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”!

Mikołaj Krawczyk pokazał muskulaturę w „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”! Wczorajszy odcinek był najlepszym w sezonie!


Wczorajszy odcinek „Hell’s Kitchen”, w którym gościnnie wystąpili Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, zgromadził najwięcej widzów od początku serii – 1 mln 85 tys., czyli o ponad 70 tysięcy widzów więcej w stosunku do odcinka z ubiegłego tygodnia.

We wczorajszym odcinku „Piekielnej Kuchni” Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wcielili się w rolę uczestników kulinarnego show. Nie tylko wzięli udział w konkurencji, w trakcie której musieli przygotować najlepsze desery, ale również bawili się wspólnie na nagrodzie. W domu na uczestników czekali masażyści oraz osoby zajmujące się manicure. Po
ciężkim dniu pracy na masaż pozwolił sobie także Mikołaj Krawczyk, który ku uciesze pań, zaprezentował swoje umięśnione ciało.

Patrząc na zdjęcia Mikołaja Krawczyka z „Hell’s Kitchen” trzeba przyznać, że jest jednym z najlepiej zbudowanych panów w polskim show-biznesie. Przypomnijmy także, że decyzją szefa Wojciecha Modesta Amaro wszyscy uczestnicy wzięli udział w nagrodzie, w trakcie której oprócz piekielnego SPA, mogli bawić się w tunelu aerodynamicznym.

Czwarta edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” – w każdy wtorek, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT!


Wpisz komentarz

  1. 27 czerwca 2019 05:34

    rte:

    panowie z polskim szol bizie to maja ciala jak chuchra albo sa spasieni. jest jeszcze jedna kategoria, nijakosc. masakra

Podobne posty:

/* */?>