www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mieli być… dziewczynką!

Bracia Golcowie są najzdolniejszymi bliźniakami w Polsce: nie dość, że każda ich kolejna płyta zachwyca krytyków i fanów, to jeszcze są w nieustającej trasie koncertowej.

Sprzedali kilka milionów płyt i wciąż zarażają pozytywną energią płynącą z gór. Mało kto wie, że zupełnie inaczej wyobrażali sobie swoich potomków rodzice znanych muzyków!

Są podobni do siebie jak dwie krople wody, mają taki sam gust, znajomi żartują, że ich żony wyglądają jak… siostry. Nawet ich domy znajdują się blisko siebie: Łukasz mieszka w Milówce, po jednej stronie góry, a Paweł po drugiej- 8 kilometrów dalej. Na co dzień nie spierają się i nie obrażają na siebie. Być może dlatego, że według rodziców mieli być… dziewczynką:

– Przed nami na świat przyszło dwóch starszych braci, Rafał i Stanisław.- opowiada Łukasz Golec- Rodzice zaplanowali sobie więc córeczkę. Mama pojechała nawet do szpitala z jednym różowym becikiem, a tam okazało się, że nie będzie córeczki, lecz… dwóch chłopaków. Zapanowała wielka konsternacja i wielkie zaskoczenie!

Rodzice muzyków z pewnością nie żałują niespodzianki, jaką sprawił im los. W końcu teraz zamiast wymarzonej córki mają nie tylko dwie synowe, ale jeszcze dwie wnuczki!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>