www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Witkowski: „Jestem celebrytą!”

Pisarz cieszy się z tego, że dostaje prezenty od sponsorów!

Michał Witkowski wtargnął przebojem na salony. Początkowo jego ideą było ośmieszenie blogerek modowych. Szybko jednak okazało się, że jego stylizacje jednych śmieszą, innych żenują. Jaki jest jego przepis na sukces?

 

Bardzo podoba mi się czerń, ale fotografowie mają na nią alergię. Nawet jak zakładałem diory i vuittony – nic ich to nie obchodziło – narzeka Michał Witkowski w wywiadzie dla magazynu „Flesz”. – Zacząłem się więc przyglądać blogerce Macademian Girl. Dlaczego to przy niej jest największy tłum fotografów? Bo ma na sobie dużo kolorów.

Pisarz zaczął więc, wbrew wcześniejszym deklaracjom, wzorować się na… blogerce!

Blogerki modowe rzeczywiście są głupie. To nie dotyczy Macademian – zaznacza pisarz. – Wkurza mnie, że nie mają swojego stylu, tylko zakładają wszystko, co dostają. Nie ma w tym żadnej osobowości. Każdy może założyć to samo.

Jednak sam Michał Witkowski zaznacza, że bywanie na pokazach stało się dla niego dochodowe – pisarz już zaczął dostawać pierwsze gratisy!

Na każdym kroku jest mi łatwiej. Na przykład nie ma miejsca w hotelu, ale jak zdejmę czapeczkę, jak pani mi się przyjrzy, to miejsce się znajduje. Przyzwyczaiłem się też do niepłacenia za operacje plastyczne i inne sprawy. A ostatnio dostałem złoty telefon od HTC. Wcale o niego nie prosiłem. Chcą dać – proszę bardzo. Miło mi. To jest przyjemne, bardzo to lubię. Teraz nie musiałbym już nawet prowadzić bloga. Jestem celebrytą.

I jak na celebrytę przystało, Michał Witkowski już myśli o… projektowaniu ubrań!

Myślę nad tym. Zamówiłem u polskich projektantów, m.in. u Zienia, Klimas, Stróżyny, duetu Paprocki & Brzozowski czy Jemioła, po jednym egzemplarzu ubrania robionego specjalnie dla mnie. Wtrącam się do tych projektów, podpowiadam, sugeruję. Jeśli któryś chwyci, mogę go zacząć sprzedawać. Ale powoli. Nie będzie to od razu kolekcja – zaznacza pisarz.

Życzymy zatem sukcesów nowemu celebrycie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>