www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Wiśniewski pierwszym przegranym „Bitwy na Głosy”

Bitwa na Głosy”, program produkowany przez Telewizję Polską, wchodzi w fazę, w której wszystkie drużyny są zagrożone odpadnięciem z show.

Widzowie już w sobotę 19 marca po raz pierwszy zadecydują, który z zespołów pożegna się z widowiskiem. Bukmacherzy Star-Typ Sport (STS) przewidują, że jako pierwszy odpadnie zespół prowadzony przez Michała Wiśniewskiego.

Decyzje widzów programów rozrywkowych są nieprzewidywalne, dlatego bardzo trudno jest jednoznacznie wskazać, kto pierwszy odpadnie z „Bitwy na Głosy”. O losie uczestników nie decyduje jedynie wykonanie utworów, równie ważna jest sympatia, jaką widzowie darzą poszczególne drużyny. – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Niejednokrotnie prognozy bukmacherów mijały się z decyzjami publiczności, dlatego sam jestem ciekaw, kto jako pierwszy zakończy swoją przygodę z widowiskiem. Naszym zdaniem na chwilę obecną najmniejsze szansę na awans do kolejnego odcinka ma Wiśniewski – kończy Juroszek.

Bukmacherzy Star-Typ Sport przewidują, że najmniejsze szanse na pozostanie w programie ma drużyna Michała Wiśniewskiego, wokalisty grupy Ich Troje. Za każde 100 zł postawione na odpadnięcie jego zespołu można wygrać 175.86 zł. Najbardziej pewnymi pozostania w programie według analityków STS mogą być zespoły Macieja Miecznikowskiego i braci Golec. Ten, kto postawi 100 zł na ich wyeliminowanie, może liczyć aż na 615.51 zł wygranej.

wisniewski_michał


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>