www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Szpak rezygnuje ze śpiewania?

Gdy zdecydował się na udział w „X Factor” doskonale wiedział, że nawet jeśli nie wygra, stanie się sławny. Nie sądził jednak, że przegrana z Gienkiem Loską będzie aż taką porażką! Czy dlatego Michał Szpak zmienił plany na przyszłość?

Dla Michała śpiew jest wszystkim; nadzieją na lepszą przyszłość i rekompensatą za nieszczęśliwe dzieciństwo. Jednak zdolny wokalista po finale „X Factor” podjął zaskakującą decyzję: nie będzie się kształcił muzycznie! Czy to oznacza, że kontrowersyjna postać rezygnuje ze śpiewania?

– Chcę studiować, ale myślę bardziej przyszłościowo i chyba wybiorę studia ekonomiczne, marketing i zarządzanie, tym bardziej, że ukończyłem liceum ekonomiczne. Będzie to moje zabezpieczenie.– oświadcza w jednym z wywiadów Michał Szpak. Po chwili jednak zastrzega:
– Nie mam zamiaru oczywiście pracować w tym zawodzie, ale będę miał większe pojęcie w tym temacie. To fajna opcja. W polskich wyższych uczelniach muzycznych uczy się śpiewu klasycznego, jeżeli już miałbym się nim zajmować zawodowo, to tylko jako sopran– tłumaczy Michał Szpak.

Zdobywca II miejsca w „X Factor” zapomniał tylko o jednym: polskie uczelnie kształcą nie tylko śpiewaków klasycznych, ale też wokalistów jazzowych czy „rozrywkowych”, nie wspominając o prywatnych lekcjach u najlepszych specjalistów od wokalu. Wygląda więc na to, że zamiast śpiewać, Michał woli skończyć studia kształcące kadry menadżerskie i… pójść w ślady Mai Sablewskiej!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>