www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Szpak pisze!

Uczestnik programu „X Factor” już nagrał kilka piosenek. Teraz pisze teksty do kolejnych!

Teraz więcej czasu poświęca na taniec niż na śpiew, jednak Michał Szpak już dziś pracuje nad swoja nową płytą: po treningach siada przed komputerem i… wymyśla teksty piosenek!

– Michał ma lekkie pióro, więc na pewno kilka piosenek na płycie będzie jego autorstwa. Na razie nie wiemy czy płyta będzie po polsku czy angielsku. Jak dobrze pójdzie Michał do studia wejdzie już we wrześniu, teraz robimy zbiórkę całego materiału – powiedział „Faktowi” menadżer wokalisty.

Na razie nie wiadomo jeszcze, o czym będą teksty Michała. O związkach, miłości, jego inności, a może o… tańcu?

 


Wpisz komentarz

  1. 25 sierpnia 2011 20:36

    Imagine:

    Jesteście troszkę do tyłu z wieściami. Michał już przed „X Factor” pracował nad płytą, lecz z przyczyn wyższych (niezależnych od niego) nie mógł jej ukończyć. Natomiast, cóż, chyba wszyscy fani wiedzą, o czym będzie ów album – do czego będzie nawiązywał (ale ja tego nie zdradzę), co Michał zdradził już parę dni temu (w łatwo dostępnym miejscu, o ile ktoś jest zarejestrowany). Na pewno NIE będzie banalna i konwencjonalna (będzie raczej progresywna, alternatywna), tak więc sam Szpak jest świadom tego, że może się dobrze nie sprzedać. Nawet w TzG będzie występował, gdyż tam (między innymi) dokona się promocja jego płyty, bowiem zaśpiewa.

Podobne posty:

/* */?>