www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Szpak: „Oni są mocni tylko w gębie!”

Swoimi występami w show „X Factor” zaskoczył nie tylko widzów, ale też jurorów. Dziś Michał Szpak musi zmierzyć się z ogromną popularnością. Wokalista ma jednak swoje przekonania, których nie zamierza zmienić!

Wygra czy przegra „X Factor”? To bez znaczenia! Michał Szpak i tak wszedł już do show biznesu. Jednak droga do sławy nie była łatwa:
– Swój wizerunek kreowałem od dziecka. Zastrzeżenia, uwagi, komentarze zaczęły się dopiero w liceum, gdy zacząłem chodzić w spodniach dzwonach i miałem wymalowane rzęsy. Musiałem zmienić szkołę, aby spokojnie kontynuować naukę.– zwierza się Michał Szpak- Po pokazaniu się w „X Factor”otacza mnie wielki szacunek, a pan dyrektor wita się ze mną z wielką serdecznością. Wcześniej miałem rzucane kłody pod nogi.

Michał niejednokrotnie spotkał się z ostrymi uwagami, próbami namówienia go, by „wyrównał do szeregu”:
– Ludzie są mocni tylko w gębie, a jak przyjdzie co do czego, to ich nie ma!– złości się wokalista- Oni czują , że moja osobowość siedzi głęboko we mnie i nie da rady tego wyeliminować. Ci, co próbowali mnie zmienić- ustąpili, bo nie widzieli efektów swojej pracy. Tata przyzwyczaił się do tego, że maluję się przed wyjściem do szkoły. Wiedział, że zawsze marzyłem o scenie i wszystko, co robiłem było sceniczne. Mama na początku była bardziej przeciwna temu, co robię, niż tato. Już się przyzwyczaiła, bo musi. Ha, ha ha!- śmieje się nowy idol, Michał Szpak.

akaWpisz komentarz

 1. 4 czerwca 2011 19:23

  irena maliborska:

  Michał kochamy Cię !!!
  jesteś polskim Michaelem !!!
  Twój głos, twoja wrażliwość, twój kolorowy image, cudne !!!
  Bądź zawsze sobą !!!
  Bądź kolorowym ptakiem w naszej piosenki
  I bądź szczęśliwy !!!
  Trzymaj się mocno 🙂

 2. 6 czerwca 2011 19:19

  Wera:

  Michał bardzo dobrze sie określiłeś na kastingu „kolorowy ptak” z ciebie. Jesteś jedyny w swoim rodzaju masz wielki talent. Tylko go nie zmarnuj. 3mam kciuki za cb i czekam na twoją płyte.

Podobne posty:

/* */?>