www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Szpak głównym faworytem X-Factor?

Eksperci firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) są zgodni – największe szanse na zwycięstwo w X-Factor ma ekscentryczny Michał Szpak.

Po zeszłotygodniowej dogrywce między Avocado a Sweet Rebels, program X-Factor opuścił zespół Sebastiana Chmiela. Według ekspertów STS, w najbliższą niedzielę żeński zespół wokalny nie będzie już miał tyle szczęścia. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to dogrywka, w której zmierzą się z Małgorzatą Szczepańską-Stankiewicz, również nisko ocenianą przez bukmacherów. Po pierwszym występie na żywo łatwiej wskazać też faworytów do zwycięstwa w X-Factor – w ich gronie przoduje Michał Szpak, który zachwycił wykonaniem piosenki „Knocking on Heaven’s Door”. Ada Szulc, zespół Dziewczyny oraz Gienek Loska prezentują według STS wyrównany, wysoki poziom i powinni bez problemu przejść do następnej rundy.

Pierwszy występ na żywo potwierdził nasze prognozy. Jako głównego faworyta do zwycięstwa w muzycznym show wskazujemy Michała Szpaka. O przejście do następnego odcinka spokojni powinni być Ada Szulc, zespół Dziewczyny oraz Gienek Loska. Według nas z programem pożegnają się Sweet Rebels lub Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz. Wszystko w rękach widzów, których decyzje często są zaskakujące. Z tego powodu z niecierpliwością czekamy na niedzielne rozstrzygnięcia – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

szpak_michał

szpak_michal


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>