www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Szpak bez szans na zwycięstwo?

Wielki finał popularnego widowiska X-Factor rozegra się w najbliższą sobotę. O główną nagrodę będą walczyć Ada Szulc, Gienek Loska i Michał Szpak. Specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że triumfatorem pierwszej edycji programu będzie Gienek Loska.

W poprzednim tygodniu poznaliśmy trójkę finalistów, a w najbliższą sobotę wyjaśni się, kto opuści X-Factor z czekiem opiewającym na kwotę 100 tysięcy złotych i kontraktem na nagranie profesjonalnej płyty. Jeden z dotychczasowych pewniaków, Michał Szpak, niespodziewanie udział w finale wywalczył sobie dopiero w dogrywce, przez co w oczach bukmacherów jego szanse na ostateczne zwycięstwo znacznie zmalały. Według nich, najbliższy zwycięstwa jest Gienek Loska, choć jego przewaga nad Adą Szulc w bukmacherskich rankingach nie jest bardzo wysoka.

Ostatni odcinek X-Factor z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Tydzień temu, zgodnie z naszymi przewidywaniami, program opuściła pani Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz, która w dogrywce zmierzyła się dużo wyżej notowanym Michałem Szpakiem. Pokazuje to, jak bardzo jeden odcinek może zmienić nastawienie widzów do uczestników – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Mimo, że Ada Szulc bez problemu zakwalifikowała się do finału, wyżej oceniamy szanse Gienka Loski, który od kilku odcinków jest ulubieńcem publiczności – kończy Juroszek.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>