www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Michał Figurski taksówkarzem

Czyżby znany prezenter zmienił zawód?

Chwilowo tak, ale wyłącznie na planie komedii „Jak się pozbyć cellulitu” Andrzeja Saramonowicza, w której znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Michał Figurski gra taksówkarza.

Michała Figurskiego zobaczymy na ekranie w roli warszawskiego taksówkarza. Doczepione wąsy, włosy zaczesane do tyłu, charakterystyczna kamizelka pokazują nową twarz i możliwości aktorskie lubianego dziennikarza.

– Początkowo myślałem, że mam zagrać cellulit… okazało się jednak, że gram typowego warszawskiego taksówkarza. Jest to postać charakterystyczna i treściwa jak to często bywa z postaciami drugoplanowymi w filmach Andrzeja. Gram głównie mimiką twarzy i charakteryzacją, która jest perfekcyjna. Nie ukrywam jednak, że jest to dla mnie zaszczyt – mówi o swojej roli Michał Figurski.

Na planie komedii „Jak się pozbyć cellulitu” czuł się swobodnie, nie odczuwając tremy przy współpracy ze znanymi aktorami. Jest to druga rola aktorska Michała Figurskiego, wcześniej zagrał w filmie „Rh+” Jarosława Żamojdy.

Jak się pozbyć cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki – Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) – poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Komedia „Jak się pozbyć cellulitu” w kinach już od 4 lutego 2011 r.

aka

celulit1


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>