www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Miała sesję w Playboyu. Teraz pojawi się w Hell’s Kitchen!

W maju pokazała swoje seksowne wdzięki w magazynie „Playboy”. Dziś Karolinę Pilarczyk – „Królową Polskiego Driftu”, zobaczymy w „Piekielnej Kuchni”!

Karolina Pilarczyk jest jedyną licencjonowaną drifterką w Polsce. Reprezentuje nasz kraj w zawodach na całym świecie, a do tego jest niezwykle seksowna. W maju tego roku piękna drifterka zrzuciła swój rajdowy kombinezon i wzięła udział w sesji dla męskiego magazynu „Playboy”.

Dziś Karolinę Pilarczyk będziemy mogli zobaczyć w „Hell’s Kitchen”. Przejazd jej rajdowym autem wygrają uczestnicy, których dania szef Wojciech Modest Amaro oceni najwyżej. Karolina będzie także gościem piekielnej restauracji, w której pojawi się ze swoim narzeczonym – Mariuszem Dziurleją.

Którzy uczestnicy będą mieli szansę na piekielną przejażdżkę z Karolina Pilarczyk? Czy będzie to drużyna, w której jest Katarzyna Skrzynecka? A może będzie to team Piotra Gąsowskiego? Przekonamy się już dziś, o godzinie 20:05 w Polsacie.

Czwarta edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” – w każdy wtorek, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT!

Zapraszamy również na oficjalny profil programu na Facebooku – www.facebook.com/hellskitchenpolska oraz na nasz profil TOPSTARS – https://www.facebook.com/Topstarspl !


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>