www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mezo najlepszy wśród artystów, Majdan wśród sportowców

Na krakowskim stadionie Cracovii oraz studio TVP w Warszawie odbył się Wielki Test Piłkarski „Biało-Czerwoni”.

Rozwiązywali go kibice, widzowie,internauci a także zaproszeni goście: sportowcy,artyści, dziennikarze i politycy. Test poprowadzili Dariusz Szpakowski i Paulina Chylewska w studiu w Warszawie oraz Przemysław Babiarz – na stadionie w Krakowie.

Wśród celebrytów test rozwiązywali m.in.: Adam Gessler, MEZO, Stefan Friedman, Rafał Bryndal , Maciej Kurzajewski, Andrzej Supron, Szymon Kołecki Antoni Mężydło, Joachim Brudziński, Ryszard Czarnecki, Ryszard Kalisz, Mariusz Czerkawski, Maciej Musiał,Joanna Pakuła,Beata Pawlikowska,Weronika Marczuk,Grzegorz Schetyna,Radosław Pazura.

I miejsce zdobył Krzysztof Budka z „Przeglądu Sportowego”, II miejsce: Grzegorz Schetyna (poseł), III miejsce: Bolesław Piecha (poseł). Nikt w studio nie odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania. Na stadionie I miejsce zdobył Zbigniew Wiśniewski (100% poprawnych odp.), II m: Kamil Machulec, III m: Przemysław Fisiak. Wśród telewidzów najwięcej poprawnych odpowiedzi mieli mieszkańcy woj. śląskiego, najmniej z woj. podlaskiego.

Wśród artystów najlepszy był Mezo; wśród polityków Grzegorz Schetyna, wśród sportowców Radosław Majdan i dziennikarzy Krzysztof Budka. Najlepiej odpowiadali politycy, najgorzej artyści.

Gwiazdą programu była Oceana, która zaśpiewała oficjalną piosenkę UEFA EURO 2012 pt. „Endless Summer”. Zanuciła też fragment piosenki „Ko ko Euro spoko”, po czym zakończyła: „kocham cię Polska”.

Test składał się z 24 pytań podzielonych na 4 serie. Do każdego pytania podane zostany 4 warianty odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Autorami pytań byli wybitni znawcy futbolu: Stefan Szczepłek, Dariusz Szpakowski i Michał Pol.

„Wielki Test Piłkarski. Biało-czerwoni” – to widowisko telewizyjne, które przypomniało ważne i zabawne momenty z historii polskiej reprezentacji narodowej oraz wprowadzi widzów w atmosferę nadchodzącego wielkiego święta futbolu Euro 2012. Tematem testu była historia polskiej reprezentacji w piłce nożnej – postacie, wydarzenia, kulisy, ciekawostki. Kibice walczyli o 30 tysięcy złotych i bilety na mecz Polska-Czechy! Test odbywał się też w internecie i na smart fonach.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>