www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mężczyźni na wylocie w Tańcu z Gwiazdami

Ostatnio bukmacherom udało się przewidzieć idealnie – Dorota Zawadzka odpadła z programu. Czy nie mylą się również teraz?

ANDRZEJ GOŁOTA, MAGDA SOSZYŃSKA-MICHNO

Wedle specjalistów firmy Star-Typ Sport (STS), w najbliższą niedzielę „Taniec z Gwiazdami” zdominują panie, a program opuści najprawdopodobniej Andrzej Gołota. Swojej pozycji nie może być pewien także Paweł Staliński, który według bukmacherów, również jest zagrożony.

Naszym zdaniem do dalszego etapu awansuje tylko jeden z mężczyzn. Sympatia, jaką widzowie darzą Andrzeja Gołotę, może nie wystarczyć w starciu z fantastycznie tańczącymi parami, a umiejętności Pawła Stalińskiego nie zwiększyły na tyle jego popularności, żeby konkurować z głównymi faworytkami programu. To właśnie panie będą nadawały ton rywalizacji w niedzielnym odcinku– komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Z tego względu najbliższy weekend zapowiada się niezmiernie ciekawie. Może się okazać, że całą XII edycję zdominują panie, a finał programu rozstrzygnie się pomiędzy nimi. Kursy na zwycięstwo w ósmym odcinku wskazują, że Monika Pyrek i Maria Niklińska przejdą dalej, jednak o zwycięstwo powalczy Patrycja Kazadi i Edyta Górniak. W odwrotnej klasyfikacji przoduje Andrzej Gołota, nieznacznie wyprzedzając Pawła Stalińskiego, i to między nimi rozegra się batalia o pozostanie w programie.

aka

SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOŁOTA_ANDRZEJ

STALINSKI_PAWEŁ_JANACHOWSKA_IZABELA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>