www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Melkart Ball zwyciężył!

Wczorajszy finałowy odcinek „Mam Talent” przyniósł wiele emocji. Główną nagrodę, 100 tys, euro zdobył dzięki głosom telewidzów duet gimnastyczny Melkart Ball. ZOBACZ FOTORELACJĘ!

Trzeba przyznać, że finałowa dziesiątka była bardzo mocna. Show, jakie wczoraj dali finaliści momentami zapierało dech w piersiach. Każdy uczestnik wykazał się na miarę swoich możliwości.

Prawie każdy starał się zaskoczyć publiczność i jury nowym elementem swojego show. Ale zaskakiwali nie tylko finaliści. Niestety momentami zadziwiały dość kąśliwe uwagi jurorów, zwłaszcza Kuby Wojewódzkiego, który w ocenie Pauliny Lendy użył określenia „na swoim chudym tyłku” … i próbował namawiać telewidzów, aby nie głosowali na Klaudię Kulawik. Ta na przekór temu apelowi dzięki poparciu swoich fanów zdobyła drugie miejsce i nagrodę w wysokości 100. tys złotych.

Zobaczcie, jak prezentowała się cała dziesiątka …

Ziemowit Świtalski wykazał się nie tylko talentem muzycznym, ale i aktorskim

Snake wprowadził elementy … lotne

Paulina Lenda wystąpiła w romantycznej aranżacji wykonując jedną z piosenek Tony Braxton, to ją jury „prosiło” aby nie wygrywała programu, bo karierę ma już w kieszeni …


Mateusz Ziółko wybrał repertuar Queen. Mimo nieprzychylnych uwag jury trzeba przyznał, że bez wahania można o nim powiedzieć „polski Freddie Mercury”


Magda Staszewska podczas swojego występu „składała się i rozkłada?a” … zadziwiaj?ce dziecko!

Klaudia Kulawik wykonała utwór Borysa Stana „Jaskółka uwięziona”. Wedle jurorów nie poradziła sobie z tym utworem. Jak na drugie miejsce w finale …


Wykonanie Ewy Lewandowskiej nie zachwyciło jurorów i zarzucili jej grą na emocjach telewidzów …


Blady Kris według Kuby Wojewódzkiego wykonał „dobrą oralną robotę” …

Dla Audiofiels Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska rozchylały dekolty …


No, a Melkart Ball … nic ująć nic dodać, niebywałe umiejętności, lata pracy.
Po prostu to, co wydawało się niemożliwe dzięki nim stało się realne …Zasłużone pierwsze miejsce!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>