www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mecwaldowski o komedii „Jak się pozbyć cellulitu”

Krystian Parzyszek to choleryk ze skłonnością do niekontrolowanych wybuchów zazdrości. Ma żonę, trójkę dzieci i… złamane serce.

Właśnie rzuciła go kochanka – Maja Minorska (Maja Hirsch). – Krystian jest w Mai szczerze zakochany. Stara się tego dowieść na wszelkie sposoby. Zostaje nawet sponsorem wystawy narzędzi tortur „Sztuka okaleczania”, której organizatorką jest przyjaciółka Mai – Ewa Silberberg – mówi Wojciech Mecwaldowski.

Sponsorowanie wystawy ma nie tylko zmiękczyć serce Mai. Krystian, jak każdy nowobogacki biznesmen z awansu, stara się w ten sposób dostać na salony – dodaje Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent „Jak się pozbyć cellulitu”.

Krystian Parzyszek z góry zakłada, że Maja rzuciła go dla innego mężczyzny. Zdesperowany wpada w szał. Podążając tropem domniemanej „zdrady” Krystian nieświadomie wplątuje się w intrygę, która zaprowadzi go na komisariat.

Wojtek to aktor-wulkan o ekspresyjności Louisa de Funes. Rola Krystiana Parzyszka pozwoliła mu zaprezentować pełen wachlarz komediowych umiejętności. Kiedy stawał przed kamerą z trudem powstrzymywaliśmy śmiech opowiada Andrzej Saramonowicz.

jak_sie_pozbyc_cellulitu

jak_sie_pozbyc_cellulitu


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>