www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Mąż aktorki cudem uniknął zamachu w Oslo!

Znana z seriali „Szpilki na Giewoncie” i „Życie nad rozlewiskiemSylwia Arnesen (nazwisko panieńskie- Juszczak) do dziś nie może wyjść z szoku. Jej mąż mógł zginąć w zamachu w Oslo!

Sylwia Juszczak

Sylwia Arnesen od jakiegoś czasu mieszka na stałe w Norwegii. Pracuje jednak w Polsce, przyjeżdża na plan serialu „Życia nadrozlewiskiem” z Oslo. W miniony piątek była na planie, kiedy dotarła do niej tragiczna wiadomość o zamachach, jakie miały miejsce w stolicy Norwegii:

– Byłam w szoku! Bardzo długo nie potrafiłam pojąć, co się stało,bo przecież Norwegia to jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie – mówi Sylwia w rozmowie dla „Świata Seriali”- Wszyscy ludzie czują, a właściwie czuli się tam dotąd bezpiecznie. Nikt nie zamyka drzwi na klucz, nikt nie zamyka samochodów… – dodaje wstrząśnięta aktorka.

Szok jest tym większy, że w pobliżu miejsca zamachu znajdował się mąż aktorki! Na szczęście zaraz po tym, jak informacja o zamachu bombowym w Oslo i masakrze na wyspie Utoya, dotarła do Sylwii, aktorce udało się skontaktować się z mężem, który w chwili wybuchu bomby znajdował się zaledwie pół kilometra od miejsca, w którym doszło do tragedii i dowiedziała się, że nic mu się nie stało.

Mąż Sylwii, Magnus Arnesen studiował w Polsce reżyserię. Para ma dwoje dzieci – Natalię i Wincenta. Cała rodzina niedawno przeniosła się do Norwegii. Choć w Polsce Sylwia nie może narzekać na brak pracy, zamierza grać także w Norwegii, już teraz uczy się języka norweskiego, w czym pomaga jej mąż. Aktorka, mimo piątkowej tragedii nie zamierza wrócić do Polski.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>