www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Marzenia o luskusie

Piotr Zelt należy do grona rozpoznawalnych i cenionych aktorów. A jednak artysta twierdzi, że rzadko jest traktowany z szacunkiem.

Aktor o takim statusie jak Piotr Zelt nie ma powodów do narzekania. W końcu jest rozpoznawalny, nie musi walczyć o role:
– Nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłem na castingu. Zwykle dzwoni do mnie producent albo reżyser, który mnie zna i wie, że mu pasuję.– zwierza się Piotr Zelt na łamach „Twojego Imperium”.

Wydawać by się więc mogło, że aktor jest zadowolony ze swojej pozycji. Nic bardziej błędnego! A wszystko przez… mało komfortowe, jego zdaniem, warunki pracy w Polsce:
– Tęsknię za pracą na solidnym, profesjonalnym planie filmowym. Moi koledzy opowiadali mi, jak przyjemnie jest grać w filmie hiszpańskim albo francuskim. Tam aktor dostaje asystenta, który załatwia jego sprawy tak, żeby artysta mógł skupić się tylko na pracy. Aktora traktuje się z respektem i szacunkiem. U nas niestety nie zawsze tak jest. Ja chciałbym zakosztować uroku profesjonalizmu.

W tym samym wywiadzie aktor ubolewa jednak nad tym, że zabrakło mu determinacji by nauczyć się solidnie jakiegoś obcego języka by spróbować swoich sił na zagranicznych planach filmowych, gdzie z pewnością jego sny o luksusie spełniłyby się!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>